Регистрация Вход
Образование Кундис Ірина | все объявления

Автошкола водійської майстерності "Rega" у Львові

Тип объявления Спрос
Город Львов
Дата 29.04.2016
Вид услуги Водительские курсы
Просмотров 172
1600 грн.

Ми не працюємо за програмою звичайної автошколи – у нас немає навчальних класів, ми не готуємо до іспиту на водійські права. Однак ми – єдина організація у Львові, яка професійно надає послуги з підвищення рівня водійської майстерності та розвитку контраварійних навиків.
Маючи свою навчальну базу, методику, велику практику тренерської діяльності та досвід в автоспорті, стверджуємо, що наші заняття будуть корисні всім – від початківця до впевненого водія, кожен обов’язково знайде для себе щось нове та цікаве. Досвідчені водії зможуть покращити свою реакцію на перешкоду, вдосконалити навички екстремального водіння та отримати дозу адреналіну від керування авто.
Заняття відбуваються як на закритому, спеціально обладнаному майданчику, так і на вулицях міста за попередньо розробленим маршрутом. Ми шукаємо індивідуальний підхід до кожного учня, що дає Вам можливість ефективно навчатися та мати гнучкий графік занять. При потребі забезпечуємо трансфер (доїзд з інструктором на Вашому авто) на тренувальний майданчик автошколи.
Автошкола водійської майстерності REGA пропонує великий вибір навчальних автомобілів:
· Suzuki Swift
· Honda Civic
· Honda Civic
· Skoda Fabia
· Skoda Fabia (хетчбек, механічна коробка передач)
· Chevrolet Aveo
· Chevrolet Aveo
· Honda Civic

Просмотренные обьявления

Отзывы пользователей

Добавить отзыв